Aug 24, 2014

PARISIAN VIEWS #4

Jak większość z Was wie z blogowego fanpejdża, zeszły tydzień spędziłam w Paryżu. Miałam przyjemność być w tym mieście po raz drugi w swoim dziewiętnastoletnim (już! wczoraj miałam urodziny) życiu, więc nie byłam zmuszona do odwiedzenia wszystkich miejsc, które w stolicy Francji trzeba zobaczyć. Do wielu z nich jednak wróciłam, bo trudno nie zatęsknić za Wieżą Eiffela czy podziwianiem jej leżąc na Polach Marsowych. Z kolei, uwielbiane przez zdecydowaną większość turystów Musée d'Orsay mogłam sobie odpuścić. Nie widzę nic pięknego w l'impressionisme, dlatego byłam szczęśliwa, że zaliczyłam je już dwa lata temu, podczas mojego ostatniego wypadu do Paryża. Tym razem miałam więc dużo czasu na robienie tego, na co tylko miałam ochotę, od chillowania w parkach jak prawdziwi Paryżanie, do oglądania wystaw poświęconych modzie ( o których już niedługo przeczytacie na Fashion from Art).
W ostatniej części mojej fotorelacji z Paryża, pokażę Wam, co zdecydowałam się założyć podczas trzeciego i czwartego dnia w stolicy mody. Zobaczycie przede wszystkim La Défense, biznesową dzielnicę Paryża, ponieważ spędziłam w niej prawie cały dzień. Ponadto La Grande Arche de La Défense, czyli nowy Łuk Triumfalny, a także ten oryginalny, czyli Arc de Triomphe de l'Etoile, a oprócz tego Avenue des Champs-Élysées.

 .... 


As most of you know from the facebook fanpage, last week I spent in the stuning city of Paris. I had a pleasure to be there for the second time, therefore, I didn't have to visit all of the must-see places. To many of them, however, I came back, because it's impossible not to miss the Eiffel Tower or contemplating it from the Champ de Mars. On contrast, Musée d'Orsay loved by almost every tourist was missed. I see nothing beautiful in l'impressionisme so I was happy that it was checked off two years ago during my previous visit in Paris. This time, I had a lot of time to do whatever I wanted, from chilling in parks just like Parisians do to watching exhibitions about fashion (about which you'll read on Fashion from Art soon).
In the last part of my photo relation from Paris, I'll show you what I chose to wear during seventh day of my stay in the capital of fashion. You'll see mainly La Défense, Parisian bussiness district, because I spent there almost whole day. Above and beyond: La Grande Arche de La Défense - the new Trumphal Arch, as well as the original one - Arc de Triomphe de l'Étoile and Avenue des Champs-Élysées.
 
READ MORE:


 all photos by me and my mum


FASHION FROM ART | SOCIAL MEDIA 
Like, follow, hype...: 

2 comments:

Tell me what you think. Can't wait to read your comment.