Feb 26, 2015

Belgisto.pl: Dlaczego warto?


Na Fashion from Art poczytacie o historii mody, moich przemyśleniach na temat konkretnych wystaw i pokazów czy modzie jako części sztuki. W kwestii trendów i porad związanych z modą, a tym bardziej z makijażem, włosami czy zdrowiem daję pole do popisu innym. Sama nierzadko przekopuję Internet w celu znalezienia informacji dotyczących, którejś z tych dziedzin i w trakcie jednych z ostatnich takich poszukiwań natrafiłam na portal Belgisto.pl

Po wejściu na stronę, ukazuje się mnóstwo krótkich artykułów, właśnie z zakresu mody, urody, zdrowia i kategorii lifestyle. Wiele z nich zostało stworzonych przez piszące o danej dziedzinie blogerki, co jest całkiem niezłą zaletą, bo to przecież dziewczyny z pasją, które tematem się interesują i piszą o nim dlatego,  że chcą, a nie dlatego, że muszą. Autorki nie tylko radzą, jak dobrać ubrania do typu sylwetki, robią tutoriale makijażowe czy podają ciekawostki na temat fruktozy, ale także recenzują produkty. To ostatnie to bardzo ciekawa opcja, bo kto nie chciałby znać opinii innych o kremach czy maseczkach, które chce wypróbować przed kupieniem ich? Przejrzałam  kilkanaście takich recenzji i muszę przyznać, że wydają się całkiem wiarygodnym źródłem informacji. Nie wszystkie zawierają bowiem oceny 10/10, a dziewczyny nierzadko piszą też o wadach produktów.

Ale to tylko na pierwszy rzut oka, ponieważ ten portal okazuje się być czymś więcej. To przede wszystkich konkretne produkty i usługi, a nie tylko opinie o nich. To narzędzie służące do łączenia firm i klientów, przez niecodzienne, a całkiem pomysłowe i przydatne metody. Na Belgisto.pl funkcjonuje coś takiego, jak aukcje grupowe. Dzięki nim łatwo określić możliwe do wykorzystania rabaty i bonusy oraz wpłynąć na sposób wysyłki i zakupu towarów, a także ich dystrybucję. Jeśli macie już konto i kupiliście coś za pośrednictwem tej strony, macie dostęp do historii swoich zakupów. Portal daje również możliwość dodawania opinii o produktach i usługach. Balsam z dodatkiem olejku arganowego okazał się strzałem w dziesiątkę? Napisz o tym i poleć go innym. Manicure hybrydowy zrobiony w salonie nieopodal Twojego domu trzymał się trzy dni, zamiast trzech tygodni? Napisz o tym i przestrzeż potencjalne klientki. Nieopodal domu. No właśnie. Tu docieramy do innej bardzo pomocnej funkcji Belgisto.pl czyli możliwości przeglądania ofert produktów i usług z najbliższej okolicy. Brzmi genialnie, a funkcjonuje jeszcze lepiej. Jeśli tylko wyrazicie taką chęć, przychodzić do Was będą informacje o promocjach czy innych ofertach specjalnych, np. dotyczących usług kosmetycznych. Uśmiechniecie się jeszcze bardziej, kiedy przeczytacie, że nie musicie bać się o zawalenie skrzynki nieprzydatnymi informacjami z newsletterów. Można ustawić własne preferencje, np. odległość domu od salonów kosmetycznych, z których nadsyłane będą oferty. Do mnie ta opcja bardzo przemawia – koniec z traceniem godzin na przeszukiwaniu tysiącu facebookowych grup, by znaleźć ciekawe oferty z mojego miasta lub na ustawianiu setki kryteriów na portalach z różnorakimi ofertami, w większości tymi, które mnie nie interesują. To największa zaleta Belgisto.pl, która według mojej oceny może skutecznie przekonać do założenia konta na tym portalu. Mnie przekonała.
 
www.belgisto.pl


FASHION FROM ART | SOCIAL MEDIA 
Like, follow, hype...: 

1 comment:

  1. Zaciekawiłaś mnie. Zaraz wchodzę na Belgisto.pl

    ReplyDelete

Tell me what you think. Can't wait to read your comment.