May 17, 2015

MOLIERA 2 W...POZNANIU!
Moliera 2 w Poznaniu? To nie sen! Już w pierwszej połowie lipca w stolicy Wielkopolski i moim rodzinnym mieście wielkie otwarcie drugiej siedziby kultowego warszawskiego butiku. Lokalizacja? Lepszej być nie mogło. Poznański showroom znajduje się w Sali Balowej Hotelu Bazar, natomiast sklep tuż obok wejścia do Bazaru i butiku Burberry.
W ten weekend odbyły się prezentacje showroomu, kampanii reklamowej będącej efektem współpracy z Agnieszką Szuli, sklepu internetowego oraz kolekcji Moliera 2. To, co można było zobaczyć w Bazarze to oczywiście jedynie niewielka część oferty, bo szpilek z czerwoną podeszwą Christiana Louboutin oraz równie kultowych Rock Studów Valentino, superseksownych sukienek Herve Leger, T-shirtów Balmain, shopperek Tory Burch i kopertówek Jimmy Choo, loaferów marki Tod's, awiatorów projektu Victorii Beckham czy perfumów Toma Forda jest w niej o wiele więcej.
Zobaczcie zdjęcia z mojej wizyty w showroomie i przyznajcie sami, że tak jak ja, już nie możecie się doczekać zadomowienia się Moliera 2 w Poznaniu!

 

Poznajecie te marki? Jak podoba Wam się poznański showroom Moliera 2?

No comments:

Post a Comment

Tell me what you think. Can't wait to read your comment.