Nov 24, 2015

AKCJA KALENDARZ Z SERCEM. THE FASHION BARONESS AMBASADOREM MEDIALNYM!


Słyszeliście o akcji Kalendarz z sercem? To fajny projekt charytatywny, którego The Fashion Baroness ma zaszczyt być ambasadorem medialnym.

Celem akcji jest stworzenie kalendarza na 2016 r. i przeznaczenie pieniędzy z jego sprzedaży dla wybranych placówek pomagającym osobom i zwierzętom w potrzebie. To projekt całkowicie poznański i jako 
rodowita Poznanianka, tym bardziej cieszę się, że mogę oficjalnie go wesprzeć. 


Na łamach kalendarza zobaczymy 12 chłopaków z poznańskiej Agencji Modeli BrandSoul. Na tle jednych z najbardziej charakterystycznych miejsc Poznania, sfotografowali ich poznańscy artyści. Kolejny przejaw poznańskości Kalendarza z Sercem to jednocześnie powód, dla którego informuję o tej akcji na blogu. Duże znaczenie mają stylizacje bohaterów, ponieważ ciuchów i dodatków użyczyły na potrzeby sesji poznańskie butiki, firmy i marki. Modeli ubrali między innymi Szymon i Dżo, właściciele Neat, jednego z najciekawszych butików, a zarazem miejsc promujących polski streetwear, nie tylko w Poznaniu, ale w całej Polsce. Inne firmy, które wsparły projekt to m.in. Male-me, JB Collection i PAWO. 

Cykl sesji zdjęciowych zorganizowanych na potrzeby akcji zakończyły się wczoraj. Teraz pozostaje tylko czekać na efekty końcowe. A te ujrzymy już niedługo, bo przecież projekt polega na stworzeniu kalendarza. Do sprzedaży - niestety tylko wśród firm, które zdecydują się kupić go dla swoich pracowników, współpracowników i klientów - trafi w styczniu.

Ja już nie mogę się doczekać zarówno ujrzenia efektów wyjątkowych sesji zdjęciowych, jak i dowiedzenia się, jaką kwotę udało się Kalendarzowi z Sercem uzbierać. Środki ze sprzedaży kalendarza przekazane zostaną poznańskim domom opieki, fundacjom czy domom dziecka. Co ciekawe, to internauci mogli wskazać, a potem wybrać placówki, które dostaną zebrane pieniądze. Niestety, ten etap akcji jest już zakończony. Kwota, która przekazana zostanie danej placówce będzie proporcjonalna do ilości głosów, które dane miejsce zdobyła w internetowym głosowaniu. Wśród miejsc, które zostaną wsparte są Fudacja Głos Zwierząt, Dom Dziecka nr 3 w Poznaniu, Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinom AMICI, Schronisko dla Zwierząt w Poznaniu, Fundacja Niesiemy Nadzieję. 


Jeśli temat Was zainteresował, odsyłam do strony www.kalendarzzsercem.com, na której znajdziecie więcej informacji, np. fotorelację z powstawania zdjęć do kolejnych kartek kalendarza. Zachęcam też do polubienia fan page akcji Kalendarz z sercem.  

4 comments:

  1. w takim razie czekam na kalendarz i serdecznie pozdrawiam wszystkich poznaniaków ❤️❤️

    ReplyDelete

Tell me what you think. Can't wait to read your comment.