Nov 8, 2015

#HMBALMAINATION - NAJLEPSZE STYLIZACJE Z PROJEKTAMI Z KOLEKCJI BALMAIN DLA H&MJuż po konferencji prasowej Oliviera Rousteinga w Nowym Jorku i po widowiskowym pokazie #hmbalmaination. Już po warszawskim press day dla mediów w showroomie polskiego oddziału H&M i po przedpremierze dla gwiazd i fashion insiderów. Już nawet po 5 listopada - dniu światowej premiery kolekcji Balmain x H&M. 

Fascynacja następną kolaboracją szwedzkiej sieciówki z wielkim domem mody stopniowo narastała, kiedy w sieci zaczęły pojawiać się kolejne zdjęcia z kampanii reklamowej. Zachwycaliśmy się całą kolekcją, gdy packshoty przez przypadek wyciekły do sieci. Kiedy na portalach modowych pojawiły się informacje o cenach, kalkulowaliśmy co kupimy, a z czego będziemy zmuszeni zrezygnować.  

W czasie głośnego pokazu gorączkowo przeglądaliśmy Instagrama, by niemal w czasie rzeczywistym podglądać jak Kendall, Gigi czy Jourdan przygotowują się  do wyjścia na wybieg. Oglądając fragmenty występu Backstreet Boys, wracaliśmy do lat 90.  

W kolaboracji Balmain x H&M zakochaliśmy się po uszy, kiedy nasze ulubione redaktorki, celebrytki czy blogerki zaczęły wrzucać do sieci zdjęcia swoich stylizacji z wykorzystaniem poszczególnych elementów kolekcji. W dzień zorganizowanej dla VIP-ów przedpremiery, zazdrościliśmy im, że mogą jako pierwsi dorwać i kupić swoje ulubione projekty. Zawiedliśmy się, kiedy przeczytaliśmy o tym, że biegali po sklepie jak dzieci i zobaczyliśmy, ile aukcji pojawiło się na następny dzień na Allegro. 

I w końcu podśmiechiwaliśmy się widząc filmiki i zdjęcia przedstawiające nowe znaczenie hasła Balmain Army - ludzi stojących w kolejce od wieczora poprzedniego dnia, prześlizgujących się pod drzwiami, kradnących sobie z koszyków buty, biegających czy wyrywających sobie z rąk sukienki. A wszystko po to, by nazajutrz wrzucić zdobycze do sieci i próbować sprzedać je za pięć razy wyższą cenę.

Teraz czas na podziwianie stylizacji szczęśliwców, którym udało się zdobyć projekty z kolekcji Balmain dla H&M. Pod hasłem #hmbalmainnation w momencie pisania tego posta kryje się ponad 77 tys. postów. Z tej obszernej grupy zdjęć wybrałam dziesięć przedstawiających zestawy warte uwagi. Każdy z nich jest zupełnie inny, ale łączą je takie cechy jak oryginalność, niebanalność i pomysłowość.

Zobaczcie moje Top 10 i przeczytajcie, dlaczego wyróżniłam właśnie te stylizacje!

 
Bo marynarka pochodzi z kolekcji dla panów, a została zestawiona tak, że do drobnej Azjatki pasuje jak ulał! 
 
 
Bo trzeba mieć odwagę, żeby tak ozdobny projekt urozmaicić jeszcze równie ozdobną bluzką - i to o zupełnie innym kolorze czy innej fakturze

 
Bo pokazuje, że w kolekcji Rousteinga dla H&Mu coś dla siebie znajdą nie tylko dziewczyny wyznające zasadę more is more, ale te, które wolą prostsze i mniej ekstrawaganckie zestawy. 


Bo większość kobiet połączyła ten projekt z innym paskiem z kolekcji Balmain x H&M, więc dziewczynie ze zdjęcia należą się także brawa za oryginalność. 
 
 
Bo decydując się na tak ryzykowny total look, mało kto odważyłby się jeszcze na miks dwóch kolorów.
 
 
Bo ubieranie się parami jest takie urocze! 

 
Bo facet zakłada damskie spodnie i wygląda w nich...dobrze! 

 
Bo autorka naprawdę się postarała - stylizacja, włosy i makijaż, samo zdjęcie... Wszystko dopracowane zostało do perfekcji. 
 
 
Bo to genialny total look stworzony z niczym niepowiązanych ze sobą elementów. 

4 comments:

  1. fajnie, że coś się pojawiło, bo dawno nie pisałaś :)

    ReplyDelete
  2. świetne stylizacje wybrałaś! sama chciałabym mieć coś z tej kolekcji

    ReplyDelete

Tell me what you think. Can't wait to read your comment.